12. edycja Biegu Narciarskiego o Puchar im. adw. Ryszarda Porzyckiego

W imieniu Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej zapraszamy do udziału w 12 edycji Biegu Narciarskiego o Puchar im. adwokata Ryszarda Porzyckiego, która odbędzie się w dn. 5–8 stycznia 2017 r. w Jakuszycach.

Zakwaterowanie przewidziane jest w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich BIATHLON. Wpisowe wynosi 489 zł od osoby/270 zł dziecko do lat 10 i obejmuje pobyt, dwa posiłki, udział w zawodach, wszystkie zajęcia oraz uroczystą kolację. Start w zawodach dla osób spoza uczestników weekendu kosztuje 60 zł.

Jest to wydarzenie które na stałe wpisało się do kalendarza imprez adwokackich, a Jakuszyce to narciarska rewelacja. Serdecznie namawiamy Koleżanki I Kolegów z naszej Izby, którzy jeszcze nie wiedzą, że bieganie na nartach jest jednym z najwspanialszych sposobów zimowej turystyki, do rekreacji i odpoczynku na świeżym powietrzu. Narciarstwo biegowe to sport łatwy, nie urazowy i a podstaw techniki biegowej można nauczyć się podczas weekendu. Sprzęt można wypożyczyć na miejscu.

Termin zgłoszeń upływa w dn. 30 listopada br. Zapisy przyjmowane są drogą mailową: kontakt@jakuszyce-biathlon.pl i andrzej.wosinski@adwokatura.pl . Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie internetowej wydarzenia: www.memorial-porzyckiego.pl

W wydarzeniu weźmie udział adw. Ludwik Żukowski, email: l.zukowski@zuklaw.pl , członek Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu, który będzie koordynował grupę warszawskich adwokatów służąc koleżeńską radą i pomocą.