Drugie Wigilijne Spotkanie Adwokatów i Lekarzy Izb Warszawskich

Serdecznie zapraszamy na Drugie Wigilijne Spotkanie Adwokatów i Lekarzy Izb Warszawskich, którzy w niedalekiej przeszłości rozpoczęli swoją ścieżkę życiową w zawodzie Adwokata lub w zawodzie Lekarza.  Spotkanie stanowi już drugą edycję, a zeszłoroczne spotkanie cieszyło się ogromnym zainteresowaniem członków obu izb. W spotkaniu mogą wziąć udział również aplikanci adwokaccy. Spotkanie odbędzie się dn. 10 grudnia 2016 r. (sobota) o godz. 19.00 w Klubie Lekarza Towarzystwa Lekarskiego Warszawskiego, przy ul. Raszyńskiej 54.

Spotkanie organizowane jest przez nas wspólnie z Kołem Młodych Lekarzy Okręgowej Izby Lekarskiej w Warszawie.  Udział weźmie ok. 120 członków obu samorządów, w tym dla adwokatów przewidziano 40 miejsc (bez uczestnictwa osób towarzyszących). Wstęp: 80 zł/os.  Zapewniamy smaczne jedzenie oraz limitowaną ilość alkoholu. Prosimy o zgłoszenia na adres e-mail: spotkanie.adw.lek@gmail.com, przesyłając dane uczestnika (imię/imiona i nazwisko) w tytule maila. W jednym mailu możliwe jest dokonanie zgłoszenia tylko jednego uczestnika.  Zgłoszenia przyjmowane będą do niedzieli, dn. 30 listopada br., do godz. 20.00.

Po dokonaniu zgłoszenia otrzymają Państwo potwierdzenie otrzymania zgłoszenia wraz z informacją o statusie zgłoszenia, a także (w przypadku listy głównej) dane do przelewu wraz z numerem właściwego rachunku bankowego. Przelewu należy dokonać w ciągu 24h od otrzymania informacji o rezerwacji miejsca na liście głównej.

Zapisanie się na wydarzenie na Facebooku nie stanowi zgłoszenia uczestnictwa w Spotkaniu.

Wszystkie aktualne informacje: https://www.facebook.com/events/595191423999279/

Pozdrawiamy,