E-Informator w Waszych rękach – łatwiej, prościej, przyjemniej

Z przyjemnością i satysfakcją oddajemy do Państwa rąk 1. Numer Elektronicznego Informatora Izby Adwokackiej w Warszawie. Świat cyfrowy wymaga zmian, a my chcemy za nimi podążać. Nowe wersja Informatora jest praktyczniejsza w obsłudze, zintegrowana z mediami społecznościowym i obsługiwana przez urządzenia mobilne. Pozwala łatwiej wyszukiwać zarówno bieżące, jak i archiwalne informacje. Wszystko po to, żeby było łatwiej, prościej i przyjemniej.

Dziękuję w imieniu Komisji Wizerunku i Komunikacji ORA w Warszawie wszystkim, którzy zaangażowali się w ten projekt, Prezydium Rady, które nas dopingowało oraz szczególnie adw. Andrzejowi Chudemu – koordynatorowi tego projektu i Aleksandrowi Rzepeckiemu – dyrektorowi Biura Prasowego.

Życzymy przyjemnej obsługi 🙂

P.S. A tak swoją droga, czy to nie miły prezent Mikołajkowy ?

adw. Michał Fertak – rzecznik prasowy ORA w Warszawie