Kolejne spotkanie Koło Prawników Zagranicznych za nami

1-go grudnia br. miało miejsce kolejne spotkanie Koła Prawników Zagranicznych (KPZ). Spotkanie pt. “Hong Kong – drzwi do Chin” było skoncentrowane na porównaniu systemów prawnych Hong Kongu i Chin.

W spotkaniu wzięły udział dwie wspaniałe panelistki: Jo Gao, chińska adwokat (członka KPZ), Senior Global Partner w kancelarii “ChinainLaw” z siedzibą w Szanghaju oraz Katarzyna Urbaniak, redaktor najpopularniejszego polskiego bloga o Hong Kongu  (“Hong Kong Dreaming”).

Dzięki zainteresowanym tematyką uczestnikom, sesja wykładowa została zakończona mnóstwem ciekawych pytań i odpowiedzi.

Informujemy, iż Koło Prawników Zagranicznych jest otwarte dla każdego adwokata naszej izby. Zgłoszenia: kpz@ora.waw.pl

Z poważaniem,

avv. Luigi Lai