Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury – marzec 2017

W imieniu Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach oraz Naczelnej Rady Adwokackiej zapraszamy na XXXIV edycję Narciarskich Mistrzostw Adwokatury, które odbędą się w dn. 9012 w Krynica Zdrój. Uczestnicy Mistrzostw będą zakwaterowani w 4* Hotel Krynica zlokalizowanym w samym centrum uzdrowiska.

Zawody narciarskie w slalomie gigancie rozegrane zostaną na Jaworzynie (potwierdzona rezerwacja trasy narciarskiej nr II A), alternatywnie przewidziana jest rezerwacja sztucznie naśnieżanej trasy przy wyciągu Henryk.

Szczegółowy program Mistrzostw Narciarskich oraz informacje organizacyjne zostaną podane w terminie późniejszym.

Ze strony Komisji za reprezentację naszej Izby odpowiedzialny jest adw. Ludwik M. Żukowski oraz apl. adw. Michał König. Prosimy o wpisanie terminu do kalendarzy, ponieważ przez ostatnie lata nasza Izba zawsze była na podium. Tym razem chcemy zawalczyć o I miejsce w klasyfikacji izbowej .