QUIZ APLIKANCKI – Konkurs wiedzy na najlepszego aplikanta adwokackiego 2016 roku

Komitet Organizacyjny Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich wraz z adw. Anną Atanasow – Członkinią Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie ogłasza konkurs – QUIZ APLIKANCKI – dla aplikantów adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie.

Formuła konkursu polega na wyłonieniu w trzech kolejnych etapach zwycięzców, którzy wyróżnią się największą wiedzą spośród uczestników konkursu. Konkurs składa się z 2 etapów (eliminacji oraz 2. rundy) oraz Wielkiego Finału, który odbędzie się podczas Siódmego Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich w dniu 28 stycznia 2017 r. Dwa pierwsze etapy konkursu odbędą się jednocześnie w dniu 18 stycznia 2017 r., czyli na 10 dni przed Balem (i Wielkim Finałem). W kolejnym Informatorze zamieszczony zostanie zakres pytań i szczegóły.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody, wśród nich komentarze prawnicze wydawnictwa CH BECK.