Bal Aplikantów Adwokackich – trwa przyjmowanie wpłat

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie oraz Samorząd Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie informują, że Siódmy Karnawałowy Balu Aplikantów Adwokackich odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie, w sobotę, 28 stycznia 2017 r., o godz. 19.00.

Cena biletu dla aplikantów wynosi 160 zł. Uczestnictwo aplikantów Izby Warszawskiej dofinansowane jest ze środków Izby. Uwaga! Uprzejmie informujemy, że z dopłaty w kwocie 160 zł mogą skorzystać jedynie osoby, które NIE zalegają z opłatami w dniu dokonania wpłaty. Pozostałe osoby zobowiązane są do wpłacenia pełnej kwoty, tzn. 320 zł. Koszt udziału osoby towarzyszącej to 320 zł. W cenę wliczone jest zimny i ciepły bufet przygotowany przez firmę Kręgliccy Restauracje i Catering, open bar (napoje, wino oraz drinki na bazie wódki J.A. Baczewski), szatnia, palarnia, ochrona oraz punkt medyczny.

Wpłat można już dokonywać na konto firmy Santorini S.J. ul. Egipska 7, 03-977 Warszawa, w Banku Millenium, nr: 17 1160 2202 0000 0003 1327 6354. W tytule przelewu należy wpisać:

apl. _Nazwisko_Imię, nr legitymacji oraz obowiązkowo ADRES EMAIL do potwierdzenia.
W przypadku płatności za osobę towarzyszącą – należy również wpisać imię i nazwisko osoby towarzyszącej w treści przelewu.

Na podany w przelewie adres email zostanie wysłane potwierdzenie w ciągu tygodnia, po otrzymaniu przez Komitet Organizacyjny wyciągu z konta organizatora Balu. Rezygnacja
z zakupionych biletów nie będzie możliwa.

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres email: balaplikantow2017@gmail.com

Podczas Balu zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu „Adwokacki Patron Roku 2016”, który został zorganizowany przez adw. Joannę Parafianowicz, Zastępcę Członka Rady oraz redaktor naczelną „Pokoju Adwokackiego”.

Miło nam poinformować, że laureatem jest adwokat z naszej izby, a wyróżnienie przyznano patronowi z izby łódzkiej. Wyboru dokonała kapituła konkursu, w skład której weszli: adw. Andrzej Zwara, prezes Naczelnej Rady Adwokackiej, adw. Ewa Krasowska, rzecznik dyscyplinarny NRA, adw. Rafał Dębowski, sekretarz NRA, Marcin Warchoł, Wiceminister Sprawiedliwości, Bartosz Pilitowski z Fundacji Court Watch Polska, apl. adw. Dagmara Miler, adw. Joanna Parafianowicz, oraz apl. adw. Magdalena Robaszyńska, redaktor naczelna Młodej Palestry.

Do udziału w Balu serdecznie zapraszamy także koleżanki i kolegów adwokatów. Mam nadzieję również, że z naszego zaproszenia skorzystają aplikanci adwokaccy z innych izb i Bal będzie miał charakter ogólnopolski.

Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność dokonywanych wpłat.

Obowiązują stroje wieczorowe,

Serdecznie zapraszamy,

Komitet Organizacyjny VII Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich

adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu