Koszykarska Reprezentacja Izby Adwokackiej w Warszawie w międzynarodowym turnieju

Koszykarska Reprezentacja Izby Adwokackiej w Warszawie  została zaproszona do udziału w międzynarodowym wydarzeniu, gdzie prócz przedstawicieli Polskiej palestry występowali również koledzy z Litwy, Estonii, Łotwy, Turcji oraz Francji. Okrojony skład drużyny stanowili adw. Andrzej Chudy (kapitan), adw. Maciej Gałecki, adw. Marcin Sroga, adw. Konrad Paweł Opalski, mec. Michał Kurek oraz Jacek Opalski.

W trzech zaciętych meczach Reprezentacja zmierzyła się z następującymi przeciwnikami z Łotwy i Litwy:

LATVIAN BAR ASSOCIATION – WARSAW ADVOCATES BASKETBALL

MOTIEKA& AUDZEVIČIUS – WARSAW ADVOCATES BASKETBALL TEAM

WARSAW ADVOCATES BASKETBALL TEAM – VALIŪNAS ELLEX

Wszystkie spotkania były niezwykle wyrównane, zacięte i mogły cieszyć jakością współzawodnictwa sportowego publiczność zgromadzoną na hali uczelni wyższej Mykolas Romeris University w Wilnie. Brak rotacji składem przekładał się między innymi na minimalną porażkę Reprezentacji przeciwko zdobywcy trzeciego miejsca w klasyfikacji końcowej Valiunas Ellex i ostatecznie brak wyjścia z grupy do rozgrywek pucharowych.

Drużyna była dzielnie wspierana dopingiem przez kibiców, członków Izby Adwokackiej w Warszawie i dzieci zawodników.