Przedświąteczne spotkanie opłatkowe Izby Adwokackiej w Warszawie

16 grudnia br. odbyło się tradycyjne świąteczne spotkanie opłatkowe Izby Adwokackiej w Warszawie. Sala im. Henryka Krajewskiego była wypełniona po brzegi. Zaproszenia do udziału w spotkaniu przyjęło wielu znamienitych przedstawicieli sądów, instytucji państwowych, zaprzyjaźnionych samorządów prawniczych oraz znamienitych gości, wśród nich były Prezes Trybunału Konstytucyjnego prof. Andrzej Rzepiński.

Była to okazja do złożenia sobie nawzajem świątecznych i noworocznych życzeń oraz połamania się opłatkiem. Spotkanie poprowadził adw. Mikołaj Pietrzak – Dziekan ORA w Warszawie. Złożył on wszystkim zebrany życzenia wszelkiej pomyślności w życiu osobistymi i zawodowym. Zapewnił także o otwartości naszego środowiska na współpracę z różnymi instytucjami i podmiotami.

Spotkaniu towarzyszyła świąteczna i serdeczna atmosfera. Każdego roku spotkanie opłatkowe spełnia wyjątkowo integrującą rolę w naszym środowisku.