Konferencja – Aktualna Problematyka Składek na Ubezpieczenia Społeczne

Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania, Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu wraz z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt.: ,,Aktualna Problematyka Składek na Ubezpieczenia Społeczne”, która odbędzie się na WNEiZ UMK w dniu 20 stycznia 2017 r.

Celem Konferencji jest przybliżenie aktualnej problematyki składek na ubezpieczenia społeczne. Poruszane problemy będą dotyczyć zarówno aspektów ekonomicznych, jak i prawnych, w związku z czym zapraszamy do udziału osoby z różnych branż. Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji proszone są o:

– przesłanie zgłoszenia na adres: ubezpieczeniowiec@umk.pl oraz

– dokonanie wpłaty 150 zł na poczet opłaty konferencyjnej do 10 Stycznia 2017 roku.

Komisja Doskonalenia Zawodowego przy ORA w warszawie przyznała 6 punktów szkoleniowych uczestnikom Konferencji Naukowej pt.: „Aktualna Problematyka Składek na Ubezpieczenia Społeczne”.

Więcej informacji w sprawie konferencji: http://www.ubezpieczeniowiec.umk.pl/