15 marca br. Dzień Edukacji Prawnej – poszukiwani adwokaci do udzielania porad seniorom i konsumentom!

Serdecznie dziękujemy za pozytywną odpowiedź na nasz apel związany Dniem Edukacji Prawnej, organizowanym przez Okręgową Rada Adwokacka w Warszawie wraz z Sądem Okręgowym w Warszawie. Mamy już komplet adwokatów i aplikantów, którzy poprowadzą lekcje w warszawskim gimnazjum. Poszukujemy jeszcze adwokatów i aplikantów adwokackich do udzielania porad seniorom i konsumentom!

Przypomnijmy, wydarzenie zaplanowane na 15 marca br. będzie obejmować liczne akcje w różnych lokalizacjach.

W Sądzie Okręgowym przy ul. Czerniakowskiej będziemy rozmawiać o prawach konsumentów. W Sądzie Okręgowym przy ul. Płockiej o prawach osób starszych (seniorów), zaś w Sądzie Okręgowym przy al. Solidarności odbędą się symulacje rozpraw dla młodzieży szkolnej. Poza tym wraz z sędziami i pracownikami Sądu Okręgowego w Warszawie będziemy prowadzić lekcje w warszawskich gimnazjach z podstawowych zagadnień prawnych.

Bardzo prosimy o zgłaszanie się chętnych adwokatów i aplikantów adwokackich do udzielania porad:

–seniorom w Sądzie przy ul. Płockiej

–konsumentom w Sądzie przy ul. Czerniakowskiej.

Zgłoszenia proszę przesyłać na adres rzecznik.prasowy@ora-warszawa.com.pl ze wskazaniem, w które z ww. działań Pani Mecenas/ Pan Mecenas chciałby się zaangażować.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami,

adw. Michał Fertak