Spotkanie Koła Prawników Zagranicznych przy ORA – Brexit – What Europe Will Be Missing and New Possibilities For Polish Attorneys

Koło Prawników Zagranicznych przy ORA w Warszawie serdecznie zaprasza w dniu 22 marca 2017 r. o godzinie 18:30 do siedziby ORA (Al. Ujazdowskie 49, Warszawa) na spotkanie pt “Brexit, What Europe Will Be Missing and New Possibilities For Polish Attorneys” info (https://www.fb.com/KPZORA/) (Spotkanie jest otwarte dla każdego adwokata naszej izby).

W programie wydarzenia przewidziane jest wystąpienie solicitora Dawida Archera, senior partnera w kancelarii Pitmans w Londynie. Pitmans to jedna z najstarszych kancelarii w Wielkiej Brytanii, która może się poszczycić ponad 150 letnią tradycją.

Udział w spotkaniu zostanie zaliczony na poczet wykonania obowiązku doskonalenia zawodowego adwokatów w wymiarze 2 pkt.

Spotkanie jest otwarte dla każdego adwokata naszej izby.

Zgłoszenia: kpz@ora.waw.pl

Z poważaniem,