I miejsce Izby Warszawskiej na XXXIV NARCIARSKICH MISTRZOSTWACH ADWOKATURY KRYNICA 2017

Mamy się czym pochwalić! Po 10 latach nasza Izba wygrywa klasyfikację izbową w XXXIV Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury w Krynicy-Zdrój, które odbyły się w ostatni weekend.

Najwięcej punktów wywalczyli adw. Ludwik Żukowski, adw. Judyta Sawicka (najlepsza zawodniczka Mistrzostw) oraz apl. adw. Michał Konig, którzy wygrali zarówno w slalomie gigancie jak i w biegu płaskim i zajęli pierwsze miejsca w dwuboju. W dwuboju swoją kategorię wygrał także adw. Michał Wawrykiewicz. Na najwyższych stopniach podium stawali także adw. Tomasz Karnkowski (najlepszy czas zawodów w slalomie gigancie) oraz adw. Izabela Kossakowska-Karnkowska, startujący w obu konkurencjach. W najsilniej obsadzonej kategorii 8 wśród Panów na sześć punktowanych miejsc nasza Izba zdobyła aż pięć, w tym trzy na podium. Państwo Karnkowscy otrzymali także nagrodę dla najbardziej sportowej adwokackiej rodziny.

Wielkie gratulacje dla wszystkich koleżanek i kolegów, którzy zdobywali cenne punkty: adw. Anna Borkowska, adw. Izabella Kossakowska-Karnkowska, adw. Monika Rajska, adw. Judyta Sawicka, apl. adw. Anna Nowicka, adw. Ludwik Żukowski, adw. Adam Ufnal, adw. Tomasz Karnkowski, adw. Michał Wawrykiewicz, adw. Paweł Ignatjew, adw. Kamil Szmid, apl. adw. Michał König, apl. adw. Maciej Wisławski, apl. adw. Konrad Godlewski, apl. adw. Witold Głuchowski, adw. Piotr Sawicki, apl. adw. Piotr Rzepecki.

Puchar za zwycięstwo w klasyfikacji izbowej z rąk organizatorów odebrał adw. Kamil Szmid, członek Rady oraz adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu. Gratulujemy wszystkim uczestnikom z Warszawy i dziękujemy adw. Jerzemu Ziębie, Dziekanowi Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach za wspaniałą organizację i sportową rywalizację.

Dziękujemy także Auto Idea Mercedes-Benz za udostępnienie do jazdy testowej komfortowego busa (klasa V), którym część naszej reprezentacji mogła dotrzeć do Krynicy.

Na kolejna edycję Mistrzostw w 2017 r. zaprasza Izba Wałbrzyska do Szklarskiej Poręby.