Powołano Sekcję Prawa Ukraińskiego – pierwsze zebranie Sekcji

Na posiedzeniu w dniu 15 marca br. Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie powołała Sekcję Prawa Ukraińskiego. Sekcja została powołana z inicjatywy 31 członków Naszej Izby.

W dobie rosnącej konkurencji na rynku usług prawnych ich jakość i wysoka specjalizacja może zapewnić adwokatom zdobywanie przewagi na rynku. Dlatego zachęcamy do angażowania się w działalność i rozwój sekcji praktyków prawa.

Jednocześnie uprzejmie informujemy, iż na dzień 27 marca br., godz. 17.00 (sala Klubowa) zwołane zostaje zebranie sekcji, celem prawidłowego wyłonienia władz sekcji oraz przyjęcia zasad jej funkcjonowania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych, którzy jeszcze nie zgłosili swojego udziału, do dokonania zapisu do Sekcji Prawa Ukraińskiego  na adres sekcje@ora-warszawa.com.pl , a także zgłaszania ewentualnych kandydatur do władz sekcji.

adw. dr Kamil Szmid

Koordynator ds. sekcji tematycznych