Zmarł adw. Wojciech Jan Hasiak

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie z głębokim żalem zawiadamia, że w dniu 9 marca 2017 r. zmarł  śp. adw. Wojciech Jan Hasiak, wybitny prawnik, w latach 1988– 2017 Członek Izby Adwokackiej w Warszawie i Członek Zespołu Adwokackiego nr 1 w Wołominie, od 1995 roku Kierownik Zespołu Adwokackiego nr 1 w Wołominie. Był człowiekiem prawym i życzliwym zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

Nabożeństwo żałobne odprawione zostało w środę 15 marca 2017 r. o godz. 15.00 w kościele św. Teresy od Dzieciątka Jezus ul. Rybnickiej 27, po czym nastąpiło
odprowadzenie Zmarłego do grobu na Cmentarz przy ul. Ryżowej. W składzie pocztu sztandarowego Izby Adwokackiej w Warszawie uczestniczyły: apl. adw Karolina Kantorowicz, apl. adw. Aleksandra Kolbarczyk i apl. adw. Joanna Noga.

Cześć Jego pamięci!