Cykliczne treningi biegowe dla adwokatów

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu zaprasza wszystkich miłośników zdrowego spędzania czasu na świeżym powietrzu na cykliczne treningi biegowe organizowane przez Koleżanki i Kolegów z Sekcji Biegowej Izby Adwokackiej w Warszawie.

Na pierwszy inauguracyjny trening zapraszamy już w sobotę,  8 kwietnia br.  o godz. 12:00.  Zbiórka pod pomnikiem syrenki przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik. Na wydarzenie można się zapisać przez FB dołączając do grupy dyskusyjnej Sekcja Biegowa Izby Adwokackiej w Warszawie lub stawić się na miejscu.

Link do grupy:
Pierwszy bieg/trening organizuje apl. adw. Piotr Wojciechowski, wicestarosta I roku. Zapewniamy miłą atmosferę, rozgrzewkę przed biegiem w sympatycznym gronie oraz ciekawą trasę a także relaksacyjne rozciąganie po wypoconych kilometrach.