Kolejne spotkanie Koła Prawników Zagranicznych za nami

22-go marca br. miało miejsce kolejne spotkanie Koła Prawników Zagranicznych (KPZ). Seminarium pt. “Brexit, what Europe will be missing and new possibilities for Polish attorneys ” było poświęcone aspektom prawnym wystąpienia Wielkiej Brytanii z UE.

W spotkaniu wziął udział kolega solicitor i barrister Dawid Archer, senior partner w kancelarii Pitmans w Londynie. Pitmans to jedna z najstarszych kancelarii w Wielkiej Brytanii, która może się poszczycić ponad 150 letnia tradycją. Solicitor D. Archer specjalizuje się m. in. w postępowaniach sądowych, upadłości, emeryturach. Wydarzenie zaszczycił swoją obecnością oraz powitał uczestników Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, Pan Mec. Mikołaj Pietrzak.

Dzięki zainteresowanym tematyką uczestnikom, sesja wykładowa została zakończona mnóstwem ciekawych pytań i odpowiedzi.

Informujemy, iż Koło Prawników Zagranicznych jest otwarte dla każdego adwokata naszej izby. Także aplikanci są zaproszeni do uczestnictwa w spotkaniach Koła i mogą uzyskać status jego przyjaciół.  Spotkanie Koła są zwięzłe, interesujące i sympatyczne.

Zgłoszenia: kpz@ora.waw.pl

Proszę polubić naszą fb fanpage www.fb.com/kpzora

Z poważaniem,

avv. Luigi Lai