Bal Aplikantów Adwokackich – trwa sprzedaż biletów

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie wraz z Samorządem Aplikantów Izby Adwokackiej w Warszawie zapraszają do udziału w Siódmym Karnawałowym Balu Aplikantów Adwokackich, który odbędzie się w Arkadach Kubickiego Zamku Królewskiego w Warszawie w sobotę, w dniu 28 stycznia 2017 roku, o godzinie 19:00.

Cena biletu dla aplikantów wynosi 160 zł. Uczestnictwo aplikantów Izby warszawskiej jest w części dofinansowane jest ze środków Izby. Z dofinansowania w wysokości 160 zł mogą skorzystać jedynie osoby które NIE zalegają ze składkami i opłatami za szkolenie w dniu dokonania wpłaty. Pozostali goście, w tym osoby towarzyszące, płacą 320 zł za udział w balu. W cenę wliczony jest zimny i ciepły bufet przygotowany przez firmę Kręgliccy Restauracje i Catering, open bar (napoje, wino oraz drinki na bazie wódki J.A. Baczewski), szatnia, palarnia, ochrona oraz punkt medyczny.

Wpłat można dokonywać na konto firmy Santorini S.J. ul. Egipska 7, 03-977 Warszawa w Banku Millenium 17 1160 2202 0000 0003 1327 6354.

W tytule przelewu należy wpisać: apl. _Nazwisko_Imię, nr legitymacji oraz obowiązkowo ADRES EMAIL do potwierdzenia.

W przypadku płatności za osobę towarzyszącą w tytule przelewu należy także podać imię i nazwisko tej osoby. Na podany w przelewie adres email zostanie wysłane potwierdzenie w ciągu tygodnia, po otrzymaniu przez Komitet Organizacyjny wyciągu z konta. Rezygnacja z zakupionych biletów nie będzie możliwa.

Wejście na Bal odbywać się będzie na podstawie listy gości oraz za okazaniem legitymacji aplikanta adwokackiego. Aplikanci adwokaccy, którzy rozpoczynają aplikację zobowiązani będą do okazania dowodu osobistego.

Liczba miejsc jest ograniczona i decydować będzie kolejność dokonywanych wpłat.

W programie balu przewidziany jest Wielki Finał Quizu Aplikanckiego, organizowanego we współpracy z Młodą Palestrą – Czasopismem Aplikantów Adwokackich. Formuła konkursu polega na wyłonieniu w trzech kolejnych etapach zwycięzców, którzy wyróżnią się największą wiedzą spośród uczestników konkursu. Dwa pierwsze etapy konkursu (eliminacje w formie testu oraz druga runda wzorowana na formule “Jeden z Dziesięciu”) odbędą się w dniu 18 stycznia 2017 roku. Miejsce oraz dokładna godzina zostaną podane w późniejszym czasie.  Warunki oraz zasady konkursu określone są w Regulaminie Quizu Aplikanckiego.

Zgłoszenia zawierające imię, nazwisko, rok aplikacji i grupę, a także oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie powyższych danych osobowych na potrzeby organizacji konkursu oraz wyrażeniu zgody na publikację wizerunku w przypadku awansu do Drugiego Etapu lub Wielkiego Finału, w związku z planowanymi transmisjami „na żywo” tych części Quizu w portalu Facebook, należy przesyłać na adres e-mail: quizaplikancki@gmail.com do dn. 15 stycznia 2017 r.

Na zwycięzców czekają cenne nagrody, wśród nich komplet komentarzy wydawnictwa CH BECK oraz darmowe wejściówki na Bal.

W drugiej części Balu zostaną ogłoszone wyniki plebiscytu „Adwokacki Patron Roku 2016”, który został zorganizowany przez adw. Joannę Parafianowicz, Członka NRA oraz redaktor naczelną „Pokoju Adwokackiego”. Wyboru laureatów dokonała kapituła konkursu, w skład której weszli: adw. Andrzej Zwara, były Prezes NRA, adw. Ewa Krasowska, Rzecznik Dyscyplinarny Adwokatury, adw. Rafał Dębowski, sekretarz NRA, Marcin Warchoł, Wiceminister Sprawiedliwości, Bartosz Pilitowski z Fundacji Court Watch Polska, apl. adw. Dagmara Miler, adw. Joanna Parafianowicz, apl. adw. Dagmara Miler, oraz apl. adw. Magdalena Robaszyńska, redaktor naczelna Młodej Palestry.

Link do wydarzenia Siódmy Karnawałowy Bal Aplikantów na Facebooku:

W przypadku pytań dotyczących Balu prosimy o kontakt drogą mailową: balaplikantow2017@gmail.com

Serdecznie zapraszamy,

Komitet Organizacyjny VII Karnawałowego Balu Aplikantów Adwokackich:

adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu
adw. Michał Pomorski, Przewodniczący Koła Młodych Adwokatów
apl. adw. Dominika Tomaszewska, Przewodnicząca Samorządu Aplikantów