XXXIV Narciarskie Mistrzostwa Adwokatury Krynica 9–12 marca 2017 r.

Komitet Organizacyjny przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Kielcach pod patronatem adw. Jerzego Zięby, dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Kielcach, adw. Stanisława Estreicha Przewodniczącego Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury Sportu i Turystyki NRA, ma zaszczyt zaprosić Koleżanki i Kolegów adwokatów i aplikantów adwokackich, członków ich rodzin, narciarzy i sympatyków sportów zimowych do udziału w XXXIV Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury połączonych z konferencją szkoleniową, które odbędą się w dniach 9 – 12 marca 2017 r. w Krynicy Zdrój.

Jednym z punktów programu tego wydarzenia jest szkolenie zawodowe (tematy zajęć zostaną podane w terminie późniejszym).  Honorowy patronat nad Mistrzostwami objął Prezes NRA adw. Jacek Trela.

Uczestnicy Mistrzostw będą zakwaterowani w 4* Hotelu Krynica, z gościnności którego uczestnicy mistrzostw korzystali już trzykrotnie.  Link do strony hotelu: www.hotelkrynica.eu

Zawody narciarskie w slalomie gigancie zostaną rozegrane w dniu 10 marca 2017 r. na Jaworzynie – potwierdzona rezerwacja trasy narciarskiej nr II A, (alternatywnie przewidziana jest rezerwacja sztucznie naśnieżanej trasy przy wyciągu Henryk) natomiast w dniu 11 marca 2017 r. odbędą się zawody w biegu narciarskim, miejsce trasy biegowej zostanie ustalone przy uwzględnieniu warunków śniegowych. Przeprowadzenie zawodów sportowych zostanie powierzone profesjonalnej firmie SUPER PLAY.

Koszt uczestnictwa w imprezie wynosi 870 zł i obejmuje:

• zakwaterowanie w pokoju 2 osobowym
  • 3 śniadania w formie bufetu, kolacja w dniu przyjazdu (bufet)
  • 2 uroczyste kolacje z oprawą muzyczną; podczas kolacji dekoracja zwycięzców zawodów sportowych
  • ubezpieczenie NNW uczestników imprezy
  • udział w zawodach sportowych,
  • udział w szkoleniu zawodowym.

Zgłoszenia na załączonym formularzu należy przesłać do dnia 16 stycznia 2017 r. pocztą e-mail na adres: ora.kielce@adwokatura.pl

W sprawach dotyczących organizacji Mistrzostw, można się kontaktować z Okręgową Radą Adwokacką w Kielcach – nr. tel: 41 344 17 56 , 41 343 12.

Liczba miejsc ograniczona – limitowana pojemnością hotelu, który został w całości zarezerwowany na nasze potrzeby.

Wpłaty należy kierować na konto Hotelu Krynica pomiędzy 16-23 stycznia 2017r. na konto PKO BP S.A. CK Nowy Sącz numer  59 1020 3453 0000 8702 0097 0434. W tytule przelewu proszę podać: ”Szkolenie ORA- Krynica 2017”

W sprawach dotyczących płatności za szkolenie oraz wystawienia faktury, osobami upoważnionymi przez dyrekcję Hotelu oraz organizatorów do kontaktu z uczestnikami imprezy są:

Katarzyna Lemek:  tel. kom: + 48 609 520 144 , e-mail: : katarzyna.lemek@hotelkrynica.eu

Damian Gubała, kom: + 48 609 307 272 , : e-mail: damian.gubala@hotelkrynica.eu

Dla osób które chciałyby skorzystać z pobytu w hotelu w czasie poprzedzającym Mistrzostwa został przygotowany specjalny rabat w wysokości 30% od katalogowej ceny pokoju, rezerwacji należy dokonywać indywidualnie.

Szczegółowy program Mistrzostw Narciarskich, szkolenia zawodowego zostanie podany do wiadomości Państwa w terminie późniejszym drogą mailową, jak również zostanie zamieszczony na stronie internetowej ORA w Kielcach oraz NRA.

Ze strony Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu za reprezentację naszej Izby odpowiedzialny jest adw. Ludwik M. Żukowski oraz apl. adw. Michał König. Przez ostatnie lata nasza Izba zawsze była na podium. Tym razem chcemy zawalczyć o I miejsce w klasyfikacji izbowej.