PLAN WYKŁADÓW KDZ – maj 2017 roku

Poniżej zamieszczamy PLAN WYKŁADÓW organizowanych przez Komisję Doskonalenia Zawodowego Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie – maj 2017 r.

Plan wykładów – maj 2017 roku

Data Wykładowca Temat wykładu
8 maja 2017

(poniedziałek)

Dr hab. Ryszard Piotrowski „Władza sądownicza w świetle Konstytucji RP”
9 maja 2017

(wtorek)

Prof. nadzw. dr hab. Ryszard Sowiński „Marketing usług prawniczych. Nowe czasy, nowe wyzwania”
16 maja 2017

(wtorek)

Adw. Rafał Andrzej Domański „Problematyka samowoli budowlanej w dużych miastach na przykładzie Warszawy”
22 maja 2017

(poniedziałek)

Adw. dr Hanna Gajewska-Kraczkowska „Omówienie podstawowych założeń nowelizacji Kodeksu karnego skarbowego”
23 maja 2017

(wtorek)

Adw. Artur Pietryka „Ściganie przestępstw przeciwko wolności seksualnej, aspekty procesowe i empiryczne”
29 maja 2017

(poniedziałek)

R. pr. dr Arkadiusz Turczyn „Skutki prawne decyzji Komisji (UE) w praktyce orzeczniczej”
30 maja 2017

(wtorek)

Komornik Sądowy Dawid Paleczny “Jak czytać akta komornika i ile kosztuje egzekucja? Omówienie pism stosowanych w praktyce egzekucyjnej oraz opłat i wydatków naliczanych przez komorników sądowych”

UWAGA!

Wykłady będą odbywały się w sali konferencyjnej im. Henryka Krajewskiego, znajdującej się na pierwszym piętrze w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie przy Al. Ujazdowskich 49, w godzinach 18:00 – 20:00.