Znamy zwycięzców Środowiskowego Konkursu Krasomówczego

20 maja 2017 r. (sobota) w godz. 9.00-15.00 w Sądzie Okręgowym w Warszawie przy al. Solidarności 127 odbył się Środowiskowy Konkurs Krasomówczy Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie. W konkursie wzięło udział 11 uczestników.

Aplikanci adwokaccy rywalizowali przed komisją w składzie:

Przewodnicząca Komisji:
Adw. Marita Dybowska-Dubois
Członkowie:
Adw. Jacek Kondracki
Adw. Andrzej Rościszewski
Aktor Sławomir Holland

Przypomnijmy, iż zgodnie z regulaminem Jury dokonywało ocen wystąpień, biorąc pod uwagę między innymi poprawność rozstrzygnięcia zagadnień prawnych, styl i język przemówienia, jego formę, poprawność fonetyczną, konstrukcję przemówienia, sposób przedstawienia strony faktycznej sprawy i wywołane nim wrażenie.

Laureatami etapu Środowiskowego Konkursu Krasomówczego Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie zostali:

I miejsce – apl. adw. Michał Osiak
II miejsce – apl. adw. Aleksander Hołubowski
III miejsce – apl. adw. Grzegorz Adam Kukowka

Zwycięzcom gratulujemy, a pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział i zaangażowanie!

Na konkurs w charakterze gości zaproszono również aplikantów adwokackich 2 roku