Połączone spotkanie Sekcji Praw Człowieka oraz Prawa i Postępowania Karnego

Przewodnicząca Sekcji Prawa i Postępowania Karnego adw. Urszula Podhalańska oraz Przewodniczący Sekcji Praw Człowieka adw. Paweł Osik serdecznie zapraszają na spotkanie dwóch Sekcji, które odbędzie się w dniu 19 stycznia 2017 r. o godzinie 17.00 w sali im. Henryka Krajewskiego w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Przedmiotem spotkania ma być m.in. dyskusja na temat opracowania koncepcji umożliwienia dostępu do obrońcy dla wszystkich osób zatrzymanych przez organy wymiaru sprawiedliwości na terenie Izby Warszawskiej. Celem spotkania będzie również wymiana doświadczeń między adwokatami, którzy w swej pracy mają do czynienia z osobami zatrzymanymi i z problemem sposobu traktowania tych osób przez funkcjonariuszy organów ścigania.