Prośba Sekcji Praw Człowieka o udział w ankiecie dotyczącej przypadków stosowania przemocy wobec osób zatrzymanych

Sekcja Praw Człowieka przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie pracuje nad raportem dotyczącym problemu stosowania przemocy przez funkcjonariuszy Policji i innych służb wobec osób pozbawionych wolności, w szczególności na skutek zatrzymania. W związku z powyższym zwracamy się z prośbą o wzięcie udziału w ankiecie dotyczącej tego problemu i podzielenie się Państwa doświadczeniami i wiedzą wynikającą z Państwa praktyki.

Ankieta dostępna jest tutaj. Wypełnioną ankietę proszę przesłać na adres mailowy: sekcja.praw.czlowieka@ora-warszawa.com.pl

Będziemy wdzięczni za wypełnienie przez Państwa ankiety. Państwa doświadczenia są bezcenne i stanowić będą one istotny wkład dla naszego raportu. Informacje uzyskane w wyniku przeprowadzonej ankiety pozwolą na krytyczne odniesienie się do oficjalnych danych.

Łączę wyrazy szacunku

adw. Paweł Osik