Spotkania Sekcji Praktyków Prawa – bardzo ciekawi goście!

Poniżej zamieszczamy informację o najbliższych spotkaniach i zebraniach sekcji: Prawa Gospodarczego i Handlowego oraz Prawa Bankowego i Finansowego przy ORA w Warszawie.

1. Zwyczajne Zebranie Sekcji Prawa Gospodarczego i Handlowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie w dniu 22 czerwca 2017 r. o godz. 17.00 w siedzibie NRA (sala konferencyjna).

W trakcie spotkania przeprowadzony zostanie wykład  z zakresu opinii biegłego w sprawach gospodarczych przez SSR Zbigniewa Miczka. Podczas Zebrania konieczne będzie dokonanie wyboru Przewodniczącego oraz członków Prezydium Sekcji, w związku z upływem rocznej kadencji. Będzie ono również okazją do wymiany pomysłów na dalsze kierunki aktywności Sekcji i konkretne działania.

1. Spotkanie Sekcji Prawa Bankowego i Finansowego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie w dniu 26 czerwca 2017 r. o godz. 10.00 w siedzibie ORA (sala im. H. Krajewskiego).

Gościem spotkania będzie p. Adam Maciejewski – Prezes Giełdy Papierów Wartościowych w latach 2013 – 2014. Będziemy dyskutować o GPW, o roli prawnika w pracy GPW, a także o rynkach kapitałowych i prawie finansowym.