Za nami VIII Rodzinny Piknik Integracyjny Mazowieckiego FZZP

10 czerwca br. (w ostatnią sobotę) odbył się w Starej Miłosnej, przy ul. 1. Praskiego Pułku w miejscu stacjonowania Szwadronu Kawalerii Wojska Polskiego, VIII Rodzinny Piknik Integracyjny Mazowieckiego Forum Zawodów Zaufania Publicznego.

Było to piknik szczególny, gdyż Izba adwokacka w Warszawie objęła na nim rotacyjne przewodnictwo wśród członków Forum. O godzenie 13.00 adw. Mikołaj Pietrzak – Dziekan ORA w Warszawie – miał zaszczyt odebrać z rąk p. Pawła Trojanka Przewodniczącego Mazowieckiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych buławę i tym samym przejąć przewodnictwo Izby Adwokackiej w Warszawie w Mazowieckim Forum Zawodów Zaufania Publicznego.

W ramach Pikniku miało miejsce wiele atrakcji artystycznych, koncerty dla dzieci i dorosłych, dmuchane miasteczko dla dzieci, zawody sportowe i wiele innych. W tym roku po raz pierwszy uruchomiono Strefa Seniora, w której osoby starsze mogły skorzystać z bezpłatnych badań wzroku i słuchu, porad dietetyka, a także wziąć udział w zajęciach sportowych z instruktorem (joga, nordic walking).

Adwokaci i członkowie Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu przy ORA w Warszawie jak co roku, brali aktywny udział w wydarzeniach sportowych organizowanych w trakcie Pikniku. W tradycyjnym turniej siatkarskim mieszana (damsko-męska) drużyna Izby Adwokackiej w Warszawie zajęła III miejsce. Serdecznie gratulujemy

Za sprawną organizacje stoiska i naszego uczestnictwa w pikniku odpowiadały Komisja Wizerunku i Komunikacji przy ORA w Warszawie wraz z Komisją Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu przy ORA w Warszawie (szczególne podziękowania dla adw. Tomasz Budnikowski, apl. adw. Adriana Gostępska, apl. adw. Magdalena Niegierewicz).