IV edycja Letniego Koncertu Izby Adwokackiej w Warszawie

W imieniu Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Samorządu Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie serdecznie zapraszamy na już IV edycję Letniego Koncertu Izby Adwokackiej w Warszawie, który odbędzie się we wtorek, dn. 27 czerwca br. w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, w sali im. Henryka Krajewskiego, o godzinie 19.00.

Koncert połączony będzie z wieczorem autorskim adw. Jerzy Ferenz, autora wydanego niedawno tomiku wierszy „Moja Bajka”.

Adwokaci i aplikanci adwokaccy wszystkich lat zagrają i zaśpiewają znane i lubiane utwory polskiej muzyki rozrywkowej i poezję śpiewaną.

Wydarzenie zostało objęte honorowym patronatem dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, adw. Mikołaja Pietrzaka.

Po koncercie zapraszamy Państwa na poczęstunek oraz kieliszek wina.

Patronem medialnym wydarzenia jest ogólnopolskie czasopismo aplikantów adwokackich „Młoda Palestra”.

Zgłoszenia uczestnictwa w koncercie w charakterze publiczności proszę wysyłać na maila: koncert2017izbyadwokackiej@gmail.com

Serdecznie zapraszamy!

Link do wydarzenia na fb: