Adwokaci na Woodstock-u – wakacyjny projekt edukacyjny – dołącz!

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie serdecznie zaprasza adwokatów naszej Izby do udziału w wakacyjnym projekcie edukacyjnym „Adwokaci na Woodstock-u”. Wydarzenie odbędzie się 3-4-5.08.2017 r. w Kostrzynie nad Odrą w ramach największego festiwalu muzycznego w Polsce i jednego z największych w Europie, w którym corocznie bierze udział kilkaset tysięcy młodych ludzi. Jest to bez wątpienia wyjątkowa okazja do edukacji prawnej młodego pokolenia.

W ramach akcji edukacyjnej wystawimy dwa namioty, w których będziemy prowadzić działania edukacyjne. W ramach 3 dni festiwalu zamierzamy przeprowadzić następujące zajęcia:

A) średni namiot (organizowany przez ORA):

– prawa uchodźców

– prawa osób zatrzymanych

– prawna ochrona zwierząt i przyrody

B) mały namiot (wspólny z RPO)

Dodatkowo wystawimy także stałe stoisko „Adwokat przydaje się w życiu”, na którym będziemy obecni w czasie festiwalu, gotowi do rozmowy i porad prawnych.

Zachęcamy do udziału w tym przedsięwzięciu.

Zgłoszenia zainteresowanych przyjmowane są do 15 lipca br. włącznie pod adresem e-mail: edukacja@ora-warszawa.com.pl .

Dodatkowych i szczegółowych informacji udzielają adw. Marta Tomkiewicz marta.tomkiewicz@adwokatura.pl oraz adw. Karolina Kuszlewicz karolina.kuszlewicz@gmail.com.