Grupa adwokacka w XXVII Biegu Powstania Warszawskiego – trwają zapisy!

Od 1 czerwca br. ruszyły zapisy do grupy adwokatów w XXVII Biegu Powstania Warszawskiego i do udziału w biegu PASTy, który tradycyjnie odbędzie się w ostatnią sobotę lipca, dn. 29 lipca br.

W tym roku organizatorzy wracają do możliwości wyboru dystansu 5 lub 10 km. Start. Grupa adwokacka jak zwykle będzie mogła przygotować się, a następnie odpocząć w „Strefie Adwokata” organizowanej przez Naczelna Rada Adwokacka.

Zapisywać można się przez stronę adwokatura.pl (zarejestruj się) do 25 czerwca 2017 roku, a następnie należy dokonać wpłaty 61,50 zł (wpisowe oraz koszulka) na konto NRA nr. 78 1160 2202 0000 0000 6084 9149. W tytule należy wpisać: „Bieg Powstania Warszawskiego” i nazwiska osób, za które dokonywana jest wpłata.

Pakiety startowe będzie można odebrać w dniu Biegu na stadionie Polonii, w strefie adwokata od godziny 19.00, a także w biurze NRA, w dniach 26-27 lipca, w godzinach od 9.00 do 15.00 (pokój biura prasowego).

Organizatorzy przewidują puchary dla grupy adwokackiej: oddzielne dla pań i panów, dla najmłodszego i najstarszego uczestnika oraz dla najliczniej reprezentowanej izby adwokackiej na obu dystansach. Ponadto NRA ufundowała nagrodę dla warszawianki i warszawiaka, którzy dotrą na metę jako pierwsi na dystansie 5 i 10 km.

Liczba miejsc ograniczona i decyduje kolejność wpłat!

Informacje oraz formularz zgłoszeniowy są dostępne w serwisie Adwokatury: