Spotkanie robocze Dziekana ORA w Warszawie z Dziekanem ORA w Krakowie

31 maja br. Dziekan ORA w Warszawie adw. Mikolaj Pietrzak wraz z Zastępca Sekretarza ORA w Warszawie adw. Aleksandrem Krysztofowiczem gościli w Krakowie na roboczym spotkaniu z Dziekanem ORA w Krakowie adw. Paweł Gieras.

Spotkanie służyło zacieśnianiu współpracy miedzy obu izbami, szczególnie w ramach Federacja Adwokatur Europejskich, (Federation of the European Bars), szkolenia aplikantów adwokackich oraz wspólnej organizacji szkoleń i konferencji.

W ramach wizyty przedstawiciele warszawskiego samorządu mieli okazję także zwiedzać nowo otwarte i wyremontowane pomieszczenia Izby Adwokackiej w Krakowie.

Spotkało odbyło się w bardzo życzliwej atmosferze. O rezultatach spotkania będziemy informować na bieżąco.