Szkoła Prawa Amerykańskiego WPIA UW – zniżka dla aplikantów

Komisja ds. Współpracy z Zagranicą przy ORA Warszawa wraz z Komisją ds. Praktyki Adwokackiej przy ORA Warszawa oraz Centrum Prawa Amerykańskiego WPIA UW zapraszają aplikantów i adwokatów na roczny kurs prawa amerykańskiego w roku akademickim 2017/18.

Rekrutacja trwa do 15 września 2017 roku. Dokumenty można składać osobiście w biurze Centrum przy ul. Lipowej 4, pokój 2.5 lub przesyłać na adres cpa@wpia.uw.edu.pl.

W ramach dziewięciu dwutygodniowych i jednego tygodniowego modułu uczestnicy poznają zagadnienia dot. m.in.: prawa konstytucyjnego, prawa kontraktów, prawa spółek, ochrony własności intelektualnej, przygotowywania opinii prawnych, prawa rodzinnego i ADR. Wykłady są prowadzone wyłącznie przez profesorów ze Stanów Zjednoczonych z dwóch partnerskich uniwersytetów: Emory University School of Law oraz Georgia State University College of Law. Zajęcia rozpoczynają się 16 października 2017 i kończą 8 czerwca 2018. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na stronę www. cpa.uw.edu.pl oraz kontakt na e-mail: cpa@wpia.uw.edu.pl .

Dzięki wspólnym staraniom Komisji ds. Współpracy z Zagranicą przy ORA Warszawa oraz Komisji ds. Praktyki Adwokackiej przy ORA Warszawa, aplikanci adwokaccy Izby Warszawskiej mogą skorzystać z 25% zniżki na roczny kurs prawa amerykańskiego. Dla aplikantów adwokackich opłata z 25 % zniżką wynosi 4.500 zł za roczny kurs (opłata płatna w dwóch ratach). Ze strony Komisji ds. Współpracy z Zagranicą oraz Komisji ds. Praktyki adwokackiej  prosimy o kontakt z adw. Ewą Weinar: international@ora-warszawa.com.pl oraz kpa@ora-warszawa.com.pl .