VI Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej – wszystkie zaproszenia rozdane

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak wraz z Przewodniczącym Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury, Sportu i Turystyki przy Naczelnej Radzie Adwokackiej, Dziekanem Izby Adwokackiej w Lublinie, adw. Stanisławem Estreichem, serdecznie zapraszają na Dzień Adwokacki na Torze Służewiec w dniu 2 września 2017 roku (sobota). Jednocześnie informujemy, iż ze względu na ogromne zainteresowanie wszystkie zaproszenia są już rozdane.

Jest to kolejne wydarzenie organizowane przez Komisję Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie na Torze Wyścigów Konnych na Służewcu, mające na celu integrację warszawskiej palestry.  Od godz. 14:00 na I piętrze oraz tarasie odnowionej Trybuny Honorowej zorganizowany będzie poczęstunek dla wszystkich gości. Atrakcją dnia będzie VI Gonitwa o Puchar Adwokatury Polskiej, która rozpocznie się ok. godz. 16:00. Po gonitwie zaplanowana jest uroczysta dekoracja na padoku z udziałem przedstawicieli Adwokatury.  Zwycięski koń zostanie udekorowany szarfą z logo Adwokatury.  Gonitwa popoprzedzona będzie krórtką zapowiedzią o roli samorządu adwokackiego, skierowaną do kilku tysięcznej publiczności.

Po raz drugi zostanie zorganizowany konkurs na najlepsze nakrycie głowy pod patronatem Wicedziekan ORA, adw. Katarzyny Gajowniczek-Pruszyńskiej oraz adw. Joanny Parafianowicz, członka Naczelnej Rady Adwokackiej.

Do wejścia na Tor Służewiec oraz na 1 piętro Trybuny Honorowej uprawniać będzie zaproszenie. Liczba zaproszeń była ograniczona.

Obowiązują stroje oficjalne.  Mile widziane kapelusze.

Więcej informacji o gonitwach na Torze Służewiec: www.torsluzewiec.pl