Piłkarska Reprezentacja Izby Adwokackiej w Warszawie na turnieju w Wilnie

W dniu 8 września 2017 roku Piłkarska Reprezentacja Izby Adwokackiej w Warszawie wzięła udział w 4rd International Lawyers Football Tournament w Wilnie, w którym gościły drużyny zrzeszające prawników z Europy Środkowej i Europy Wschodniej.

Turniej obfitował w zaskakujące zwroty akcji, piękne bramki oraz zaciętą walkę. Nasza reprezentacja w pięknym stylu wygrała fazę grupową pokonując drużyny z Białorusi oraz Ukrainy, które ostatecznie zajęły pierwsze i drugiej miejsce w turnieju. Niestety piłka nożna bywa przewrotna i po sukcesie odniesionym w fazie grupowej przeszkodą na drodze do ostatecznego zwycięstwa naszym piłkarzom stanął rodzimy rywal, tj. Reprezentacja Piłkarska Pomorskiej Izby Adwokackiej. Turniej po raz kolejny był świetną okazją nie tylko do nawiązania zdrowej rywalizacji na boisku, ale i do spotkania, wymiany kontaktów z prawnikami zza wschodniej granicy.