Ruszył projekt edukacyjny „Dzieciaki, adwokat kto to taki?”

W dniu 11 września br. w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie odbyło się wstępne spotkanie adwokatów zainteresowanych wzięciem udziału w akcji edukacyjnej „Dzieciaki, adwokat kto to taki?”. W spotkaniu wzięło udział około 30 adwokatów z Izby Warszawskiej.

Podczas spotkania zostały przedstawione założenia akcji edukacyjnej skierowanej do dzieci w wieku 5-6 lat, która zostanie przeprowadzona w przedszkolach na terenie miasta stołecznego Warszawy w drugiej połowie października. Spotkanie otworzył Rzecznik Prasowy ORA w Warszawie adw. Michał Fertak, a założenia projektu przedstawił pomysłodawca akcji adw. Tomasz Wiliński, członek Komisji Wizerunku i Komunikacji.
Zaproszona na spotkanie nauczycielka wychowania przedszkolnego Luiza Marczak obszernie omówiła zasady prowadzenia zajęć w przedszkolach oraz przedstawiła propozycje prowadzenia zajęć.
Komisja Wizerunku i Komunikacji zaprasza do udziału w projekcie także adwokatki i adwokatów, którzy nie mogli wziąć udziału w spotkaniu organizacyjnym. Zgłoszenia prosimy kierować na adres email: edukacja@ora-warszawa.com.pl z dopiskiem przedszkolaki.
Zainteresowane akcją przedszkola można zgłaszać również pod wskazanym powyżej adresem do końca września br.