Mistrzostwa Polski Adwokatów w Kolarstwie Górskim oraz TREK Demo Day w Częstochowie

Komisja Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Częstochowie oraz Fundacja Rowerowa Jura są organizatorami Mistrzostw Polski Adwokatów w MTB. Mistrzostwa odbędą się pod honorowym patronatem Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej – adwokata Jacka Treli, w dn. 1 października br. o godz. 11:00 w Częstochowie.

Mistrzostwa Polski Adwokatów, objęte także patronatem PZKol rozegrane zostaną na trasie odpowiadającej wymaganiom Polskiego Związku Kolarskiego (na dystansie „HARD” o dł. 40 km) w kategoriach: OPEN dla kobiet oraz OPEN dla mężczyzn.

Równolegle, dla mniej zaawansowanych technicznie, w ramach dystansu „EASY” (20 km) odbędzie się wyścig adwokacki (startujący w nim adwokaci i aplikanci adwokaccy zostaną odrębnie sklasyfikowani) o Puchar Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Częstochowie, Aleksandry Przedpełskiej.

Wszelkie szczegóły oraz regulamin znaleźć można na stronie organizatora – pod linkiem:
Mistrzostwa Polski Adwokatów w MTB lub http://www.adwokatura.pl/integracja/mistrzostwa-polski-adwokatow-w-mtb/

Jednocześnie informujemy, że zawody MTB są częścią większej imprezy. W dn. 30 września br. odbędzie się TREK Demo Day impreza organizowana przez jednego z partnerów – Fabryka Rowerów / TREK.

W ramach Demo Day dostępnych będzie prawie 100 rowerów TREK, w tym modele 2018 – szosowe górskie i nowość! rowery ze wspomaganiem elektrycznym (sobota/niedziela od 10.00 do 18.00 / wypożyczanie do godz. 17.00, zwrot do godziny 18.00)

Dla uczestniczących w zawodach adwokatów, Partner nasz oferuje bezpłatne wypożyczenie roweru także na sam wyścig.

Szczegóły pod linkiem: TREK DEMO DAY

Zachęcamy do udziału w całej imprezie. W związku z koniecznością rejestracji w biurze zawodów rano w dniu startu, i ewentualną potrzebą noclegu dla przyjezdnych z odleglejszych zakątków Polski, Hotel Scout oferuje dla startujących w Mistrzostwach Polski Adwokatów specjalnie przygotowany pakiet obejmujący m.in.:

– dwa noclegi z przedłużoną dobą w niedzielę (w dniu zawodów)
– trening na trasie wyścigu
– Imprezę integracyjną z turniejem w kręgle
– prezentację rowerów TREK
– prezentację urządzeń GARMIN
szczegółowy harmonogram w załączniku oraz pod linkiem:
Pakiet Promocyjny Hotelu Scout

informacje dot. zawodów i zgłoszenia:
adw. Jakub Janik, Przewodniczący Komisji Sportu ORA Częstochowa
jakub.janik@adwokatura.pl