IV Konferencja Skarbników i Księgowych Izb Adwokackich

W dniach 13-15 września 2017 r. w Warszawie odbyła się kolejna już IV Konferencja Skarbników i Księgowych Izb Adwokackich. Gospodarzem konferencji była tym razem Izba Adwokacka w Warszawie. W spotkaniu uczestniczyło 26 przedstawicieli z 19 izb oraz 3 przedstawicielki z Naczelnej Rady Adwokackiej. Izbę Adwokacką w Warszawie na konferencji reprezentowali Skarbnik ORA w Warszawie adw. Jakub Jacyna i Główna Księgowa Izby Warszawskiej p. Jolanta Suchwałko.

W ramach konferencji zostały przeprowadzone warsztaty z zakresu „Wybrane aspekty prawa bilansowego i podatkowego w działalności samorządu adwokackiego” oraz wykład nt. „Podatek VAT w działalności samorządu adwokackiego. Jednolity Plik Kontrolny”.

W ostatnim dniu konferencji odbyło się spotkanie ze Skarbnikiem Naczelnej Rady Adwokackiej adw. Henrykiem Stablą, które było okazją do przedstawienia problemów, z którymi na co dzień stykają się działy księgowe. W tym dniu uczestników swoją obecnością zaszczycił również Przewodniczący Wyższej Komisji Rewizyjnej adw. Sławomir Ciemny. Obu gościom serdecznie dziękujemy za obecność.

Zapraszamy przedstawicieli wszystkich Izb Adwokackich do udziału w następnej – V Konferencji. W imieniu wszystkich uczestników dziękujemy Naczelnej Radzie Adwokackiej za dofinansowanie w organizacji wydarzenia.

Do zobaczenia w przyszłym roku!