III Ogólnopolska Konferencja Aplikantów Adwokackich – podziękowanie

Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie wraz z Redakcją czasopisma Młoda Palestra chciałby serdecznie podziękować wszystkim osobom i instytucjom, dzięki którym możliwe było zorganizowanie III Ogólnopolskiej Konferencji Aplikantów Adwokackich – „Pełnomocnik Przedsiębiorcy wobec zmian w prawie, w której w piątek (22.09.2017) wzięło udział 200 osób, a w sobotnich warsztatach szkoliło się 80 osób.

Dziękujemy raz jeszcze partnerom: Naczelnej Radzie Adwokackiej i Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie – za okazane nam zaufanie oraz goszczącym nas w swoich siedzibach Ministerstwu Rozwoju i Naczelnemu Sądowi Administracyjnemu.

Konferencja nie mogłaby się odbyć bez partnerów: kancelarii Baker McKenzie; Głuchowski, Siemiątkowski, Zwara oraz Wardyński i Wspólnicy; wydawnictw C.H. Beck i Wolters Kluwer oraz patronów medialnych: Dziennika Gazety Prawnej i Pokoju Adwokackiego.

Szczególne podziękowania kierujemy do wszystkich prelegentów, którzy zaszczycili nas swoją obecnością: dyrektor Joanny Sauter-Kunach, sędziego Sylwestera Marciniaka, adw. Andrzeja Zwary, adw. dr Karola Pachnika, prof. zw. dr hab. Marka Wierzbowskiego, prof. UW dr hab. Pawła Wajdy, prof. UAM dr hab. Macieja Mataczyńskiego, adw. dr Kamila Szmid, Agnieszki Müller-Grządki, prof. zw. dr hab. Adama Opalskiego, prof. UJ dr hab. Krzysztofa Oplustil, adw. Katarzyny Gajowniczek-Pruszyńskiej, adw. Janusza Tomczaka, sędziego Zbigniewa Kapińskiego.

Dziękujemy także adwokatom, którzy poprowadzili sobotnie warsztaty:
adw. Dariuszowi Golińskiemu, adw. Jakubowi Jacyno, adw. Agacie Paxford, adw. Agacie Rewerskiej, adw. Dominice Tomaszewskiej i adw. Marcie Tomkiewicz.

Cieszymy się, że w tegorocznej konferencji wzięli udział aplikanci i adwokaci z aż 14 Izb Adwokackich – w Białymstoku, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Płocku, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie, Toruniu i Wrocławiu.
Raz jeszcze gratulujemy zwycięzcy konkursu na esej: apl. adw. Danielowi Ostaszewskiemu oraz wyróżnionym – apl. adw. Joannie Tęczy oraz apl. adw. Maciejowi Pająkowi.

Serdecznie podziękowania należą się także apl. adw. Aleksandrze Lisickiej, apl. adw. Alinie Hannie Malanchyn, apl. adw.  Annie Karolinie Malinowskiej i apl. adw. Agnieszce Michalak – za pomoc przy rejestracji uczestników.

Dziękujemy!
apl. adw. Piotr Babiarz