Staż w Izbie Adwokackiej w Paryżu – wyniki konkursu

Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie oraz Komisja Współpracy z Zagranicą dziękują wszystkim, którzy przesłali swoją aplikację na staż w Izbie Adwokackiej w Paryżu.

Wszystkie kandydatury, które wpłynęły były w ocenie Komisji bardzo interesujące. Aż dwóch adwokatów z naszej Izby będzie miało możliwość poznawać francuskie prawo i  odbywać w jego zakresie profesjonalną praktykę. Jest to wyjątkowa okazja do odbycia kursów z zakresu prawa francuskiego prowadzonych przez wybitnych ekspertów w tej dziedzinie, rekomendowanych przez Izbę Adwokacką w Paryżu.

Komisja paryska wybrała dwóch adwokatów: mec. Agnieszkę Sztoldman oraz mec. Michała Biedkę. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

adw. Ewa Weinar

adw. Wojciech Bagiński