Ustawa o nieodpłatnej pomocy prawnej – zgłoś zastrzeżenia do jej działania w praktyce!

Przed nami trzeci rok obowiązywania ustawy o nieodpłatnej pomocy prawnej. W wielu izbach w Polsce ilość chętnych do świadczenia pomocy w tzw. pakamerach znacznie przekracza ilość przyznanych punktów. Dziekan ORA w Katowicach adw. Roman Kusz prosi o kontakt  wszystkich zainteresowanych zgłaszaniem uwag i swoich zastrzeżeń co do wadliwości zapisów ustawy i ułomności realizacji ustawy w praktyce.

Wszelkie uwagi w tym zakresie prosimy kierować na adres  email: dziekan@adwokatura.katowice.pl

Będziemy wdzięczni za pomoc, gdyż uzyskane dane będą  pomocne w podjęciu działań zmierzających do wyeksponowania wadliwości zapisów ustawy i ułomności realizacji ustawy w praktyce.