14 listopada br. – Ogólnopolski Dzień Seniora z udziałem ORA w Warszawie

Podobnie jak rok temu Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie włącza się w obchody Ogólnopolskiego Dnia Seniora. W ramach obchodów adwokaci naszej izby będą udzielać osobom 60+ porad prawnych pro bono w budynku Sądu Okręgowego w Warszawie. Dyżury będą prowadzone w godzinach 9.00 – 15.30.

Przypominamy, iż w Ogólnopolski Dzień Seniora w całej Polsce odbywają się m.in. nieodpłatne badania lekarskie, wykłady i porady z różnych dziedzin życia ważnych dla seniorów, a także występy artystyczne dla nich i z ich udziałem.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w tej akcji proszone są o wysłanie zgłoszenia na adres: rzecznik.prasowy@ora-warszawa.com.pl. W korespondencji prosimy wskazać godziny, w których osoba zainteresowana mogłaby pełnić dyżur. Optymalnie byłoby, aby każdy zainteresowany zarezerwował 2 godziny na dyżur.

Z koleżeńskimi pozdrowieniami
adw. Michał Fertak