Drużyna Izby Adwokackiej w 29. Biegu Niepodległości

Już w najbliższą sobotę – dnia 11 listopada 2017 roku o godz. 11.11 ponad sześćdziesięciu uczestników Drużyny Izby Adwokackiej w Warszawie wystartuje na dystansie 10 km w 29. Biegu Niepodległości – jednym z największych biegów ulicznych w Polsce. Biegacze ubrani w białe i czerwone koszulki utworzą na ulicach Warszawy „żywą” flagę, która rozciągać się będzie na całej trasie biegu.

Podczas biegu tradycyjnie zaplanowano we współpracy z Okręgową Izbą Radców Prawnych w Warszawie tzw. Strefę Mecenasa, w której uczestnicy biegu, kibice, a także sympatycy naszych Izb, będą mogli się ogrzać, napić herbaty i poczęstować małymi przekąskami. Co roku nasza Strefa cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem.

Chcielibyśmy Państwa serdecznie zaprosić w dniu 11 listopada 2017 roku już od godz. 10.30 do Strefy Mecenasa na wspólne obchody Święta Niepodległości, w tym kibicowanie zawodnikom naszej Izby.

Każdy uczestnik Drużyny Izby Adwokackiej w Warszawie otrzyma w Strefie Mecenasa pamiątkowy dyplom podpisany przez Dziekana ORA Warszawa, a najlepsi – w kilka dni po biegu zostaną uhonorowani pucharami. Termin oficjalnego wręczenia pucharów trzem najlepszym członkom Izby wśród kobiet i mężczyzn zostanie ogłoszony w jednym z kolejnych biuletynów.

Raz jeszcze serdecznie zapraszamy na wspaniałe sportowe i przede wszystkim adwokackie wydarzenie, a naszym zawodnikom życzymy powodzenia i „życiówek”.

Adw. Monika Rajska – Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu,
Organizatorzy biegu – adw. Jakub Szczepkowski, adw. Agnieszka Błażowska-Siódmak, adw. Grzegorz Koguciuk, apl. adw. Magdalena Niegierewicz.