Dzień Seniora z udziałem ORA w Warszawie

Od 9.00 14 listopada br. w siedzibie Sądu Okręgowego w Warszawie adwokaci z Izby Adwokackiej w Warszawie pomagali seniorom rozwiązywać ich problemy. Z porad prawnych skorzystało kilkadziesiąt osób, co pokazało, jak bardzo potrzebne są podobne akcje. Punkt miał działać do godziny 15, jednak z uwagi na duże zainteresowanie adwokaci kończyli pracę około godziny 16:00.

Akcję z ramienia ORA w Warszawie koordynował adw. Michał Fertak, rzecznik prasowy ORA w Warszawie oraz adw. Wilinski Tomasz, członek Komisji Wizerunku i Komunikacji przy ORA w Warszawie. Szczególne podziękowania należą się pozostałym adwokatom zaangażowanych w to wydarzenie: adw. Diana Dominika Krawiec, adw. Katarzyna Topczewska, adw. Magdalena Kałaska, adw. Aleksandra Furmaga, adw. Kuba Bartosiak, adw. Piotr Skorupski.