Tydzień Konstytucyjny –  ponad 500 prawników, ponad 400 szkół i 45 tys. uczniów

Stowarzyszenie im. Prof. Zbigniewa Hołdy dziękuje adwokatom i aplikantom adwokackim za wzięcie udziału w IV edycji Tygodnia Konstytucyjnego. W tej edycji wzięło udział ponad pół tysiąca prawników i prawie 400 szkół.

Dzięki ogromnemu zaangażowaniu prawników lekcje na temat Konstytucji otrzymało ponad 45.000 uczniów. Sukces Tygodnia Konstytucyjnego nie byłby możliwy dzięki zaangażowaniu Adwokatury, która od pierwszej edycji udziela Stowarzyszeniu ogromnego wsparcia. Lekcje w szkole prowadził także Rzecznik Praw Obywatelskich dr Adam Bodnar oraz Przewodniczący Krajowej Rady Sadownictwa SSN Dariusz Zawistowski.
Serdecznie dziękujemy za udział wszystkim adwokatom z naszej izby, na czele z Sylwią Gregorczyk-Abram, bez której ten sukces byłby niemożliwy 🙂 Gratulujemy!
Zdjęcie: Stowarzyszenie im. Prof. Z. Hołdy