Terminarze na rok 2018 – informacja

Informujemy, iż Prezydium ORA w Warszawie podjęło decyzję o niezamawianiu dla naszej Izby terminarzy adwokackich na rok 2018, które corocznie przygotowuje NRA. Powodem takiej decyzji była zarówno troska o finanse izby (NRA wprowadziła od tego roku zasadę współfinansowania terminarzy przez izby, które dotychczas był dystrybuowane w izbach nieodpłatnie), jak również małe zainteresowanie terminarzami wśród adwokatów w poprzednim roku.

Jednocześnie Prezydium ORA w Warszawie podjęło starania, aby istniała możliwość indywidualnego zamawiania terminarzy bezpośrednio w biurze NRA dla osób zainteresowanych. Jednak biuro NRA wykluczyło taką możliwość.

Odpowiadając na ewentualne pytania Koleżanek i Kolegów, informujemy także, iż ORA w warszawie nie ma możliwości odpłatnej dystrybucji kalendarzy, gdyż nie prowadzi działalności gospodarczej.

Wspomnijmy, iż taką samą decyzję podjęła Izba Wielkopolska.