IV Koncert Bożonarodzeniowy Izby Adwokackiej w Warszawie

Komisja Integracji Środowiskowej, Kultury i Sportu przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz Samorząd Aplikantów Adwokackich Izby Adwokackiej w Warszawie serdecznie zapraszają na IV Koncert Bożonarodzeniowy Izby Adwokackiej w Warszawie, który odbędzie się w dniu 14 grudnia 2017 roku o godz. 19:00, sala H. Krajewskiego, Al. Ujazdowskie 49 w Warszawie.

Przepiękne utwory o tematyce świątecznej, kolędy i pastorałki zaśpiewają adwokaci i aplikanci naszej Izby.

Mamy nadzieję, że koncert stanie się świetną okazją, aby w tym wyjątkowym czasie wspólnie posłuchać kolęd oraz złożyć sobie świąteczne życzenia.

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, zwracamy się z uprzejmą prośbą o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej do dnia 13 grudnia 2017 r. włącznie.
W tym celu należy przesłać zgłoszenie na maila: koncert.izby2017@gmail.com

Partnerami koncertu są Młoda Palestra oraz Wydawnictwo C.H. BECK.

Po koncercie zapraszamy na mały świąteczny poczęstunek i kieliszek wina.

Szczegóły w wydarzeniu na fb:

Serdecznie zapraszamy – Komitet organizacyjny Koncertu:
adw. Monika Rajska – przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu
adw. Katarzyna Majer – Gębska
adw. Dominika Tomaszewska