Świąteczne spotkanie Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu

W Mikołajki, dn. 6 grudnia br. odbyło się świąteczne spotkanie Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu, w którym wzięło udział 20 osób, w tym członkowie Komisji oraz adwokaci i aplikanci zaangażowani w działalność Komisji. Wraz z Dziekanem oraz członkami Prezydium udekorowano Choinkę na przedświąteczne posiedzenie Rady.

Członkowie Komisji wzięli udział w pierwszej części posiedzenia, przekazując Dziekanowi puchary zdobyte w ogólnopolskich zawodach sportowych. Nasza izba w tym roku wygrała w Narciarskich Mistrzostwach Adwokatury, zdobyła puchar za najliczniejszą reprezentację w Biegu Powstania Warszawskiego, triumfowała na Spartakiadzie a w listopadzie siatkarki obroniły Mistrzostwo Polski.

Wiele sukcesów odniosła też reprezentacja piłkarska i koszykarska. Podczas spotkania podsumowano rok działalności Komisji oraz przedyskutowano wstępny harmonogram na 2018 rok.

Nowymi członkami Komisji zostali adw. Jakub Szczepkowski, adw. Robert Bednarczyk, apl. adw. Magdalena Niegierewicz, apl. adw. Anna Karolina Malinowska, apl. adw. Marysia Kozłowska oraz apl. adw. Piotr Wojciechowski. Nie zbrakło też stu lat dla Dziekana w dniu jego imienin oraz urodzinowego tortu dla adw. Katarzyna Majer-Gębska, odpowiedzialnej w Komisji za działalność kulturalną. W najbliższym czasie Komisja zaprasza na Bożonarodzeniowy Koncert Izbowy w dn. 14 grudnia (czwartek) oraz Wigilię Adwokacką w SPATIFie w dn. 16 grudnia br. (sobota).