IV Koncert Bożonarodzeniowy Izby Adwokackiej w Warszawie

W dn. 14 grudnia br. w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie, w sali im. Henryka Krajewskiego, wypełnionej do ostatniego miejsca, odbył się IV Koncert Bożonarodzeniowy Izby Adwokackiej w Warszawie organizowany przez Komisję Kultury, Sportu i Turystyki ORA w Warszawie.

Cieszące się dużym zainteresowaniem wyjątkowe spotkanie zgromadziło liczne grono adwokatów i aplikantów adwokackich. Koncert patronatem objęli Dziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Mikołaj Pietrzak a także Młoda Palestra Ogólnopolskie Czasopismo Aplikantów Adwokackich. Koncert otworzyła Wicedziekan Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie adw. Katarzyna Gajowniczek-Pruszyńska, która powitała uczestników i życzyła zgromadzonym gościom miłej zabawy i niezapomnianych wrażeń.

W programie imprezy utalentowani adwokaci i aplikanci adwokaccy wszystkich lat zaprezentowali ciekawy i zróżnicowany świąteczny repertuar obejmujący zarówno tradycyjne polskie kolędy, świąteczne jak i wiersze.
Atmosfera tego koncertu podobnie jak i w poprzednim roku była wyjątkowa. Gromkie brawa padały po każdym z występów. Publiczność była zachwycona profesjonalizmem, zaangażowaniem, wysokim poziomem występów oraz różnorodnością repertuaru.

Przepiękne utwory o tematyce świątecznej, kolędy i pastorałki zaśpiewali, a także zagrali na gitarze: apl. adw. Anna Stafiej, apl. adw. Joanna Obrębska, adw. Katarzyna Majer-Gębska, adw. Dominika Tomaszewska, apl. adw. Adriana Gostępska, apl. adw. Weronika Zdeb, adw. Tuan Pham, adw. Mateusz Korteweg, apl. adw. Aleksandra Iskra, apl. adw. Maciej Rembowski oraz apl. adw. Maciej Jamiołkowski.

Koncert poprowadzili adw. Dominika Tomaszewska oraz apl. adw. Tymoteusz Paprocki.
Na zakończenie koncertu wszyscy uczestnicy wykonali kolędę „Bóg się rodzi”.
Wykonawcom towarzyszył pianista Michał Bruliński.

Prezenty dla wykonawców ufundowało Wydawnictwo CH Beck oraz adw. Agata Rewerska, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie.

Szczególne podziękowania należą̨ się adw. Monice Rajskiej, adw. Dominice Tomaszewskiej, adw. Katarzynie Majer-Gębskiej oraz apl. adw. Joannie Tkaczyk z Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, organizatorkom Koncertu.
Adw. Katarzyna Majer-Gębska, członek Komisji, organizator koncert