Świąteczne Spotkanie Adwokatów w Klubie SPATIF

W sobotę 16 grudnia 2017 roku w Klubie SPATIF odbyło się Świąteczne Spotkanie Adwokatów zorganizowane przez Komisję Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu. Część oficjalną w imieniu Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie otworzył adw. Aleksander Pociej, Senator RP oraz adw. Luka Szaranowicz, członek Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie, składając wszystkim życzenia świąteczne.

Spotkanie nawiązuje do wcześniejszych tradycji spotkań wigilijnych organizowanych w Klubie Lekarza przez młodych adwokatów reperezentujących Praworządych oraz spotkania organizowanego w zeszłym roku przez Koło Młodych wraz z Komisję. Tegoroczne spotkanie skierowane było do wszystkich członków Izby. Niezwykle miło było nam gościć adwokatów z nieco dłuższym stażem, wykładowców i sędziów Sądu Dyscyplinarnego. Spotkanie miało charakter składkowy.

W spotkaniu wzięli udział także przedstawiciele samorządu radcowskiego i lekarskiego. W trakcie części oficjalnej r.pr. Tomasz Nawrot, Przewodniczący Komisji Integracji i Pomocy Koleżeńskiej OIRP Warszawa, podkreśli potrzebę integracji wolnych zawodów między izbami warszawskimi a także chęć współpracy przy okazji organizacji Pikiniku Rodzinnego Samorządów Zaufania Publicznego który po raz pierwszy będzie organizować warszawska palestra.

Udział ponad 160 osób w Wigilii niezwykle cieszy i po raz kolejny dowodzi, ze integracja środowiskowa jest ważną częścią działalności i życia naszej Izby.

Organizatorami spotkania byli i im należą się szczególne podziękowania: adw. Monika Rajska, Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu, adw. Michał Pomorski, Przewodniczący Koła Młodych Adwokatów, adw. Maciej Górski, organizator spotkań w Klubie Lekarza, adw. Robert Bednarczyk, członek Komisji, adw. Katarzyna Gorgol, adw. Karolina Jakubowska oraz apl. Adw. Magdalena Niegierewicz.

Komisja Integracji Kultury i Sportu dziękuje wszystkim koleżankom i kolegom izbowym, którzy w tym roku wyjątkowo licznie zaangażowali się w organizację wydarzeń izbowych. Zachęcamy do aktywności w przyszłym roku podkreślając, że jest to czas obchodów 100-lecia odzyskania Niepodległości oraz100-lecia Adwokatury. Należy także podkreślić, że rok 2017 obfitywał w liczne sukcesy sportowe Izby Warszawskiej.

W nowym roku spotkamy ponownie w Karnawale tak wspaniałych wydarzeniach jak Bal Aplikantów, Bal Adwokatury i Choinka dla Dzieci.

Wszystkim Państwu życzymy Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dalszych sukcesów zawodowych, a także sportowych.

Adw. Monika Rajska
Przewodnicząca Komisji Integracji Środowiskowej Kultury i Sportu