Komunikat Komisji Konkursowej w sprawie konkursu na plakat „Adwokat.Profesjonalista”

Komisja Konkursowa Konkursu na plakat Izby Adwokackiej w Warszawie w składzie: adw. Mikołaj Pietrzak (Dziekan), adw. Anisa Gnacikowska (z-ca Sekretarza Prezydium NRA), Józef Krzysztof Oraczewski, Wojciech Brewka, adw. Michal Fertak i adw. Tomasz Wiliński na posiedzeniu w dniu 26.01.2017 r. otworzyła wszystkie otrzymane prace i dokonała ich oceny.

Z uwagi na ilość otrzymanych prac i w ocenie Komisji ciekawe ich inspiracje Komisja postanowiła zorganizować plebiscyt wyłaniający plakat, który otrzyma nagrodę publiczności tzw. „plakat publiczności”.

Szczegóły plebiscytu zostaną podane do dnia 7 lutego 2017 r.

Jednocześnie Komisja przedłuża termin podania wyników konkursu do czasu zakończenia plebiscytu na plakat publiczności do końca lutego br. Wyniki konkursu zostaną podane zbiorczo razem z informacją o nagrodzie publiczności.

Oficjalne wręczenie nagród zostanie dokonane w siedzibie Okręgowej Rady Adwokackiej w Warszawie w terminie ustalonym z laureatami Konkursu.

Adw. Michał Fertak
Rzecznik Prasowy ORA w Warszawie