Koleżanki i Koledzy, Komisja Wizerunku i Komunikacji poszukuje aktywnych, zdolnych i zaangażowanych osób do wsparcia pracy zespołu. Poszukujemy tak aplikantów adwokackich jak i adwokatów – członków Izby Adwokackiej w Warszawie.

Jeśli interesują Cię sprawy wizerunku i promocji, jeśli chcesz pisać nie tylko zażalenia, apelacje i odpowiedzi na pozew, jeśli czujesz, że przyszłość adwokatury w Polsce zależy już dziś także od Ciebie, zgłoś się do nas.

Komisja organizuje wiele wydarzeń m.in. regularne briefingi prasowe, szkolenia, konkursy, konferencje, odpowiada także za strategię marketingową Izby Adwokackiej w Warszawie. Szukamy osób, które chciałyby zaangażować się w te działania, w zamian oferujemy nasze wsparcie i możliwość poznania życia samorządowego Izby.

CV wraz z krótkim opisem ciekawych działań promocyjnych lub pro bono, w których dotychczas brałeś udział lub które chciałbyś realizować, prosimy przesyłać na adres: trzeciak.barbara@gmail.com oraz radzym@wp.pl do 23 lutego 2017 r.

Czekamy na Ciebie, dołącz do nas! 🙂