Zmarł śp. Marek Kotarski – adwokat, wybitny karnista

Okręgowa Rada Adwokacka w Warszawie zawiadamia z głębokim żalem, że w dniu 16 lutego 2017 r. odszedł nagle śp. Marek Kotarski – adwokat, wybitny karnista.

W latach 1984 – 2017 członek Izby Adwokackiej w Warszawie, w latach 1987-1994 członek Zespołu Adwokackiego nr 6 w Warszawie, w latach 1997-1998 wykonywał zawód w spółce „Bracia Strzelczyk i Wspólnicy” S.C., a od 1995 r. wykonywał zawód w indywidualnej kancelarii adwokackiej w Warszawie.

Aktywny działacz samorządowy. Członek Komisji Rewizyjnej Izby Adwokackiej w Warszawie,
Zastępca Przewodniczącego Komisji Rewizyjnej, Członek Komisji Etyki i Tajemnicy Adwokackiej przy ORA w Warszawie.

Członek Komisji Szkolenia Aplikantów Adwokackich przy ORA w Warszawie oraz Członek Komisji na egzaminach adwokackich, wykładowca Działu Szkolenia Aplikantów Adwokackich ORA w Warszawie.

Patron wielu aplikantów adwokackich, wspaniały Kolega, życzliwy ludziom, prawy człowiek.

Msza święta za duszę śp. odbędzie się w piątek 24 lutego 2017 roku o godzinie 13.00 w Kościele pw. Niepokalanego Poczęcia NMP ul. Grójecka 38 przy pl. Narutowicza (parafia św. Jakuba), po czym około godziny 14:30 nastąpi odprowadzenie do grobu rodzinnego na Cmentarzu Stare Powązki (4 brama).

Cześć Jego pamięci!